19 січня в школі відбулася знакова подія – зустріч з Наталією Сергіївною Корольовою - донькою Сергія Павловича та онуком Сергієм Корольовим. Зустріч пройшла у формі конференції учнівського самоврядування Шкільної космічної агенції, почесним президентом якої є радник голови Державного космічного агентства України Кузнєцов Едуард Іванович.

Захід пройшов за участю членів шкільного парламенту учнівського самоврядування, педагогів школи та гостей: голови правління Українського молодіжного аерокосмічного об`єднання «Сузір`я» Петрова Олега Володимировича, директора УМАКО «Сузір`я» Яцкова Сергія Васильовича, Голови Асоціації музеїв космонавтики України Михайла Псюка, директора Житомирського музею космонавтики імені С. П. Корольова Ірини Дмитрівни Дячук, головного редактора журналу «Всесвіт. Простір. Час» Сергія Павловича Гордієнка.

Керівництвом Українського молодіжного аерокосмічного об`єднання «Сузір`я» та Наталією Сергіївною Корольовою в дарунок школі був переданий портрет Сергія Павловича, написаний ветераном УМАКО «Сузір`я», Олійником Петром Павловичем.