20 грудня 2017
Спортивне свято, присвячене закриттю сезону ігор з Регбі-2017. В цьому році багато  хто показав та довів, що РЕГБІ- це цілеспрямованість, рішучість, вміння працювати у команді. Ці якості допомагають домогтися перемог, розвивають лідерські якості , прихильність до здорового способу життя.

Сьогодні на свято завітала Голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації  Наталія Володимирівна Бондар, яка привітала всіх юних спортсменів з високими досягненнями в спорті, вручила найкращим ігрокам, переможцям європейського турніру пам'ятні призи та грамоти, побажала успіхів та нових переможних висот.

Із вітальним словом до вихованців та їх батьків спортивного клубу "Пегас" звернулися гості та вручили нагороди - начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Максим Олександрович Нечитайло, директор фізкультурно-оздоровчого центру за місцем проживання "Голосієво" Олександр Вікторович Музика, Президент Федерації регбі України Мартиросян Артур Артурович.

Вихованці спортивного клубу "Пегас" та батьківська рада висловили щиру подяку та любов до свого тренера  та наставника  Мишка Руслана Івановича і його помічникам Мишко Жанні та Білоусову Андрію.

Вітаємо  всіх з успішним завершенням ще одного спортивного року!