Великдень – свято, сповнене любові, тепла і сімейного затишку. Воно пронизане ароматом свіжоспечених пасок і запахом свічок, осяяне весняним сонечком! Напередодні цього світлого свята ми вирішили дізнатися, яких традицій дотримуються у родинах наших учнів.

Традиції в наших родинах приємні: випікання пасок та фарбування яєць (до речі, невеличкий лайфхак для крашанок: фарбувати яйця потрібно думаючи про родину, про рідний край, тоді відтворюються найкращі кольори та образи).

Цьогоріч як ніколи все вдалося на славу! "Бабусю, рідненька, ми з мамою згадали всі твої поради... Подивись, як гарно у нас вийшло...Не сумуй, ми скоро зустрінемося і я тобі подякую за все, чому ти нас вчила!" - подумки за роботою промовляли діти.