Я іду по світу в вишиванці.

Я-українець! І горжуся цим!

У цей ювілейний рік присвячуємо його культурній спадщині – українській традиційній музиці та екології. В школі І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова міста Києва окрім традиційних заходів, в цьому році започатковано новий формат «Спілкування поколінь»- онлайн майстер-клас з традиційної української вишивки від бабусь, «Родинне коло» із збереження сімейних традицій (розповіді батьків) та презентація власного бачення української вишиваної краси на годинах спілкування в 1-11 класах. Вишиванка… в неї вкладено всю душу і любов. Кожна ниточка в ній говорить про щастя, бажає здоров’я, і, неодмінно, відганяє біду. Хай день вишиванки зітре всі кордони та об’єднає українців усього світу, а мудрість і традиції дадуть нам натхнення для процвітання рідної України.