Олімпійський урок "Спорт, як друг, усім нам рідний!"

20 вересня 2018 року в школі відбулося традиційне спортивне свято, яке завершило декаду спорту та здорового способу життя - загальношкільний олімпійський урок "Спорт, як друг, усім нам рідний", присвячений дню фізичної культури та спорту в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня.

Адже саме Олімпійський рух поширює ідеї здорового способу життя, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами та континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Шкільне свято розпочалося із параду команд 2-11 класів. Учні школи - юні спортсмени урочистою ходою з медалями продемонстрували міні майстер- класи з футболу, волейболу, регбі, карате, гімнастики.

На святі у показових виступах родини учнів Іванових Анастасії та Івана разом із своїм старшим братом Середою Олександром Володимировичем, майстром спорту, чорний пояс, ІІ дан представили вид спорту карате, яке культивується в родині.

Справжніми зірочками- олімпійськими надіями були учениця 2-Б класу Кудрявцева Софія та учениця 6-Б класу - бронзовий призер Всеукраїнських змагань з гімнастики з групових вправ без предмету Пітчук Маргарита.

На святі були присутні почесні гості- начальник відділу в справах молоді і спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Нечитайло Максим, методист районного Методичного центру управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Кучеров Станіслав Павлович, батько учениці 4-В класу - чемпіон світу з бодібілдінгу Касандрович Ярослав Русланович. Гості привітали шкільну родину із святом та побажали всім нових звершень. Закінчилося свято рухливою зарядкою для всіх учасників відкритого уроку.

Хочеться ще констатувати, що учні нашої школи займаються 17 видами спорту, серед яких легка атлетика, бокс, фігурне катання, фехтування, баскетбол, греко-римська боротьба, ай-кідо та багатьма іншими.

Любіть спорт, займайтеся спортом і тоді ви проживете довге і щасливе життя, яке буде приносити Вам тільки позитивні емоції!