Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Кошторис на 2018 рік

Мережа класів

Кадровий склад

Річний звіт про роботу

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

ІНФОРМАЦІЯ про наявність вільних місць

Освітні програми

Освітні програми_Додатки

Мова освітнього процесу

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО

Освітня карта Києва

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

Серед пам’ятних дат, які щорічно відзначаються у школі, є День рідної мови. Тема Міжнародного дня рідної мови 2018 року – «Збереження лінгвістичної різноманітності і просування багатомовності в рамках досягнення цілей в галузі сталого розвитку».

У школі цей день розпочався з тематичних п’ятихвилинок у 1-11 класах «Мова – генетичний код нації, ознака культурної приналежності народу».

Красу української мови й неповторність її як однієї з наймилозвучніших мов світу висвітлено в матеріалах міні-листівок, зі змістом яких учні й учителі познайомилися під час перерв. Завершенням заходів з відзначення Дня рідної мови стала тематична радіолінійка «Плекаймо рідну українську мову».

Матеріал, представлений ведучими, дав учням можливість зрозуміти, що народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.
Учениця 8-А класу Огієнко Оксана довела свою любов до рідної мови і літератури, виборовши перше місце у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Вітаємо переможницю та висловлюємо подяку учителю української мови та літератури Вані Ганні Михайлівні за підготовку Огієнко Оксани до участі в олімпіаді.Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва