Серед пам’ятних дат, які щорічно відзначаються у школі, є День рідної мови. Тема Міжнародного дня рідної мови 2018 року – «Збереження лінгвістичної різноманітності і просування багатомовності в рамках досягнення цілей в галузі сталого розвитку».

У школі цей день розпочався з тематичних п’ятихвилинок у 1-11 класах «Мова – генетичний код нації, ознака культурної приналежності народу».

Красу української мови й неповторність її як однієї з наймилозвучніших мов світу висвітлено в матеріалах міні-листівок, зі змістом яких учні й учителі познайомилися під час перерв. Завершенням заходів з відзначення Дня рідної мови стала тематична радіолінійка «Плекаймо рідну українську мову».

Матеріал, представлений ведучими, дав учням можливість зрозуміти, що народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.
Учениця 8-А класу Огієнко Оксана довела свою любов до рідної мови і літератури, виборовши перше місце у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Вітаємо переможницю та висловлюємо подяку учителю української мови та літератури Вані Ганні Михайлівні за підготовку Огієнко Оксани до участі в олімпіаді.