Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

Серед пам’ятних дат, які щорічно відзначаються у школі, є День рідної мови. Тема Міжнародного дня рідної мови 2018 року – «Збереження лінгвістичної різноманітності і просування багатомовності в рамках досягнення цілей в галузі сталого розвитку».

У школі цей день розпочався з тематичних п’ятихвилинок у 1-11 класах «Мова – генетичний код нації, ознака культурної приналежності народу».

Красу української мови й неповторність її як однієї з наймилозвучніших мов світу висвітлено в матеріалах міні-листівок, зі змістом яких учні й учителі познайомилися під час перерв. Завершенням заходів з відзначення Дня рідної мови стала тематична радіолінійка «Плекаймо рідну українську мову».

Матеріал, представлений ведучими, дав учням можливість зрозуміти, що народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.
Учениця 8-А класу Огієнко Оксана довела свою любов до рідної мови і літератури, виборовши перше місце у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Вітаємо переможницю та висловлюємо подяку учителю української мови та літератури Вані Ганні Михайлівні за підготовку Огієнко Оксани до участі в олімпіаді.Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва