Кошторис

"Аерокосмічна освіта. Виклики та перспективи".

21-22 лютого 2020 року на базі школи відбулася Всеукраїнська науково-практична конференції «Аерокосмічна освіта. Виклики та перспективи», присвячена підведенню підсумків п’ятирічної діяльності закладу освіти в межах дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування національно-патріотичної самосвідомості учнів засобами аерокосмічної освіти».

У конференції взяли участь науковці, представники Міністерства освіти та науки України, вищих навчальних закладів, державних установ, громадських організацій та закладів загальної середньої освіти міст Києва, Житомира, Одеси, Чернівців.

Гості конференції: Голова правління Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», почесний працівник космічної галузі України, депутат Верховної Ради ІІІ та ІV скликань Петров Олег Володимирович

радник Голови Державного космічного агенства України Рокитський Євгеній Леонідович

завідувачка сектору експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та науково-дослідної роботи Державної установи «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук Киян Ольга Іванівна

методист вищої категорії сектору експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та науково-дослідної роботи Державної установи «Інститут модернізації змісту освіти», Кондратюк Ірина Дмитрівна

Іван Дмитрович Бех, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту проблем виховання, доктор психологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України акцентував увагу на багатьох аспектах виховання та розвитку особистості.

У практичному блоці «Практична платформа. Інтерактивний Всесвіт», проведеному у формі non-stop-тріади курсів за вибором, учителі школи представили результати впровадження авторських програм в практику своєї діяльності. Проведені фрагменти представили широку палітру педагогічного інструментарію, який використовується для формування національно-патріотичної самосвідомості учнів засобами аерокосмічної освіти.

За активну участь у популяризації аерокосмічної освіти працівники школи нагороджені грамотами Державного космічного агенства України, Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» та Національного центру аерокосмічної освіти молоді України імені О. Макарова.