Дистанційне навчання! Реалії!

Дистанційне навчання - це наскільки вчителі виявляться готові гнучко та швидко перебудувати свою роботу, наскільки в учителів, дітей якісний інтернет-доступ і наскільки ми всі вміємо ним користуватися.

Але наша школа впорається зі справжнім дистанційним навчанням, бо ми вже раніше працювали через онлайн-платформи, використовували методики перевернутого класу чи іншого типу змішаного навчання. Найважче в цьому процесі організувати роботу вчителя з учнем (надати покрокові інструкції батькам і дітям як організувати самостійну роботу вдома). Тобто при цьому, ми вчителі, зможемо надати теоретичний матеріал, ілюстроване чи графічне пояснення, лінк на відео для перегляду, check-list для закріплення знань або творче завдання.

Це уроки через Skype.

Це створення вчителями власних блогів.

Блог Руденко Наталії Сергіївни

Це соціальна мережа Viber.

Це популярний відеохостинг УouТube (Ютюб).

Це ресурс Classtime як ідеальний помічник учителя та учня в сучасному світі.

Це і сервіс LearningApps.org для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Та ще чимало сучасних ресурсів.

Ми зрозуміли, що коли у навчальному закладі призупинено освітній процес, але навчання не припиняється - це означає творчу співпрацю колег-однодумців над питаннями дистанційної форми навчання.

Дякую вчителям Бірюковій Інні Олександрівні, Грищук Олені Юріївні, Нестеренко Анні Степанівні, Новосад Ірені Юріївні, Руденко Наталії Сергіївні за надані матеріали.