Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Навчальний план

Освітні програми

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Україна єдина!

Одним зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності є День соборності та свободи України. Цьогоріч відзначається 100-річчя проголошення Акту Злуки.У школі 22 січня 2019 року пройшли заходи, приурочені цій знаменній даті:

- день розпочався радіолінійкою «Без Соборності немає незалежності», у кінці якої учні школи взялися за руки на знак дружби, єдності і взаєморозуміння, що стало символічним нагадуванням про силу нашої держави в єдності українських земель;

- у 3 - 4-х класах у межах інтегрованого курсу «Я і Україна» учителі, використовуючи національну символіку, художню дитячу літературу та музичний супровід, розповіли учням про події Української революції 1917–1921 років, про видатних державних діячів Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Симона Петлюру та Євгена Петрушевича;

- у 5 - 9 класах проведено уроки Соборності «Єднання заради Незалежності», на яких підготовлені вчителем історії Жилкіною О.В. старшокласники донесли до учнів ідеї єдності та суверенності держави – головної умови розвитку незалежної України. Учні зробили акцент на таких аспектах, як діяльність легіону Українських Січових Стрільців, що сприяла об’єднанню українських земель в єдину державу, проблема єдності української держави на різних етапах її розвитку, соборності як умови незалежності та суверенності;- класні керівники 10 - 11 класів Маслова О.М. та Ваня Г.М. організували проведення круглого столу «Незалежність починається з тебе», під час якого учні зазначили, що події 22 січня 1919 року, як і тепер, відбувалися в умовах воєнної агресії Росії проти України. І в той час за несприятливих умов українці змогли створити єдину національну державу. Тому сьогодні єдність нашої держави є не лише базовою цінністю, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.


Старшокласники визнали, що майбутнє України, її незалежність і свобода залежить переш за все від їх громадянської позиції, бажання будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Дивлюсь на пройдену дорогу,

І гнів, і жаль мене пече...

Але у нашу перемогу

Усе ж я вірю гаряче...

Як завтра день угледять люде,

Як зійде сонце золоте,

Так Україна жити буде,

Так наша мрія процвіте.

Олександр Олесь (19 липня 1919 р.)Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва