Кошторис

Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна!

Сьогодні, 22 січня 2020, жителі нашої країни вітають один одного з Днем соборності України. Це свято має вже більш ніж сторічну історію, яке відзначається в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки, що відбулося 22 січня 1919 року.

В цей день у школі І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова відбулися тематичні бесіди з учнями початкової школи, години спілкування в 5-11 класах, загальношкільна радіолінійка. Для учнів 9-х класів провели урок української звитяги члени громадської організації "Сокіл".

Напередодні свята учні школи- діти героїв- учасників АТО Норенко Дарія, Юрченко Маргарита, Макогон Олександр стали учасниками музично-поетичної композиції «Сповідь» до Дня соборності України в Національній філармонії України поруч з митцями слова Героєм України, Лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, Народним артистом України Анатолієм Паламаренком та поетом, Народним артистом України Анатолієм Матвійчуком.