«І не згубилася людська любов до України-неньки і її буття» - до Дня Соборності України!

День Соборності - одна з найважливіших подій в історії України.
Рівно 102 роки тому відбулась одна з найбільш знакових подій української державності, був урочисто проголошений діячами української народної республіки «Акт Злуки».

«Акт Злуки» є першим в ХХ столітті проголошенням незалежності України.

Наш народ споконвіку відзначався своєю волелюбністю, прагненням до створення незалежної держави. Вінцем цих прагнень стало возз’єднання Східної та Західної України. Воно визрівало віками страждань і поневірянь і дійшло аж до ХХІ століття. За волю і незалежність України загинули десятки тисяч кращих українців. Реалізувалися мрії багатьох поколінь нашого народу про об’єднання в єдину соборну державу.

22 січня 2021 року в школі проведена низка заходів, присвячених Дню Соборності України:

У початковій школі першокласники свою любов до Батьківщини висловили у власних малюнках онлайн виставці «Україно моя!». Вчителі початкової школи 2 класів провели виховний дистанційний захід «Соборність України», в третіх класах пройшла година спілкування «Соборна мати-Україна – одна на всіх, як оберіг!».

Класні керівники 5 класів провели патріотичну вікторину до Дня Соборності України та квест. В 6-х класах пройшла година-спілкування «Ми- нація єдина. Ми –діти твої, Україно!».

В 7 класах пройшли години спілкування « Єднаймось браття, українці»

У 8-х класах класні керівники спільно з вчителями української мови та літератури підготували урок поезії, присвячений рідній Батьківщині – Україні «Неосяжна моя, Україно!».

В 9 класах пройшов виховний захід-дискусія «Соборність України очима дев’ятикласника».

Для учнів 10-11 класів класні керівники спільно з учителем історії працювали в «Історичному хроноскопі».

Всі заходи відбулися в онлайн режимі на платформі ZOOM.