Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Кошторис на 2018 рік

Мережа класів

Кадровий склад

Річний звіт про роботу

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

ІНФОРМАЦІЯ про наявність вільних місць

Освітні програми

Освітні програми_Додатки

Мова освітнього процесу

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО

Освітня карта Києва

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

Йди в тисячоліття, рідна мово,

До сердець і душ людських доходь,

Квітни калиново й барвінково,

Бо на те й благословив Господь!

Що є найцінніше в житті кожної людини? Рідна мати, рідна земля, рідна мова. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця мова українська . Із сивої давнини бере початок вона. Мова – то цілюще джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає од спраги. Мова – то найперша ознака нації. Є мова – є і держава, є народ. Є мова – є і пам'ять про наше минуле, наших дідів-прадідів.
Сьогодні у школі відзачили Міжнародний день рідної мови під гаслом «Мови – це важливо!».
Першокласники ознайомилися з цікавими фактами рідної мови , переглянувши улюблені мультики. В 3-А класі пройшов виховний захід «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мово!» – класний керівник Жила М.М.- у вигляді конкурсу розумники-кмітливці. У 3-Б класі –класний керівник Журавель Т.А.- відбулося родинне свято «Лети над світом моя чарівна, рідна мово!» . Про чарівність української мови сьогодні розповідали учні 3-В класу « В королівстві ввічливих наук» - класний керівник Тіга Н.С.


У 4-5 класах пройшли тематичні години спілкування «Джерельний дзвін української мови», у 6-7 класах – «Мова моя – це душі джерело», на яких поетично розповідали про красу рідної мови, учні співали українських пісень, читали поезії видатних українських поетів , брали участь в інтелектаульній грі, конкурсах.
Під час роботи шкільного радіо «Меридіан» прозвучала тематична радіопередача про історію виникнення свята- Міжнародного дня рідної мови, яке було започатковано ЮНЕСКО зовсім недавно і відзначається в Україні з 2002 року. Учні дізналися про цікаві факти з історії виникнення мов та про те, що в Україні живе понад 130 національних меншин носіїв 79 мов. Не варто боятися іноземних мов, навіть навпаки, «скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина». Проте, не варто забувати, що РІДНА все ж таки УКРАЇНСЬКА.
У рідному слові початок усіх початків людського буття. Пам'ятаймо завжди про це, бережімо, плекаймо, збагачуймо, примножуймо красу рідної мови.Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва