Міжнародний день рідної мови!

Кожен з нас живе у квітучому краю. Це наш райський куточок землі, і ми звемо його Україна. Ця земля народила нас, вперше відкрила дивовижний та цікавий світ, його незбагненну велич і красу, дала крила для польоту.

Ця віковічна древня Земля народила мудрий український народ, наділила його розумом і силою, добрим серцем і щирою душею, величезними талантами і роботящими руками, терпінням і любов’ю, гостинністю і щедрістю, легкокрилою піснею і чарівною солов’їною мовою.

Прислухайтеся до нашої світлої мови, до її надзвичайно чистого і мелодійного звучання. Відчуйте своїм серденьком її ніжність і ласку, осягніть розумом її величезне, безцінне багатство. Наша мова — це дзеркало нашої душі, її перлина, той неоціненний скарб, без якого людина не може прожити.

21 лютого 2019 року в школі пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Розпочався день з мовних п'ятихвилинок. Проведено спеціальний випуск шкільного радіо "Меридіан" - "Мова калинова", виставка інформаційних газет, конкурс "Знавців української мови" серед учнів 9-11 класів, який підготували вчителі української мови Ваня Ганна Михайлівна, Ноздратенко Марія Леонтіївна, вчителі Марченко Наталія Андріївна, Кириченко Наталія Володимирівна. Перемогу виборола команда 9-А класу.

Цей день ще раз переконав , що рідна мова - основа народу, його сила і краса, тож хай звучить наша мова, як огненна яса!