Зупинись, людино,на мить

І відчуй, як планеті болить,

Як із серця крик вирина,

Зупинися, Земля в нас одна!

22 квітня – Міжнародний День Землі, день нагадування людині, яка має можливість замислитись над екологією.

Природа – наш дім. І щоб ми жили щасливо, наше місце існування повинно бути в порядку. Кожна людина повинна берегти природу.

Часто люди не замислюються над майбутнім нашої планети. Нищення лісів,викиди в атмосферу, забруднення річок та морів призводить до загибелі численних тварин та рослин, побачити які тепер можна в Червоній книзі.

Цього річ відзначають 51 День Землі. Слоган цього дня в 2021 році – «Відродити нашу Землю». У цей день проголошують екологічні ініціативи і закликають до дбайливого ставлення до планети Земля.

Сьогодні у школі пройшла ціла низка виховних заходів-онлайн, присвячених Дню Землі: у початкових класах проведені бесіди, вікторини, конкурс малюнків під девізом «Бережімо Землю!», у середній та старшій школі пройшли години спілкування «Збережемо планету», «Людина та Земля», «Майбутнє планети – в наших руках», урок-диспут «Всесвітній день Матері-Землі» , інтерактивне заняття з англійської мови «History of Earthday».

Завершальним етапом відзначення Дня Землі став урок у 8-Б класі із серії уроків у 8-11 класах в рамках проєкту UNISEF «Найбільший урок у світі» з екології та кліматичних змін «Планета-мій дім».