Круглий стіл "Реалізація завдань ІІІ (формувального) етапу дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня

22 травня 2019 року в школі І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова відбулося засідання круглого столу педагогів-новаторів, які презентували свої досягнення і успіхи по реалізації завдань за створеними авторськими програмами в межах експерименту.

На початку роботи круглого столу з промовою звернулася до присутніх методист відділу інноваційної і дослідно-експериментальної роботи Державної наукової установи "Інституту модернізації змісту освіти", координатор експерименту Галина Самойленко.

Були представлені такі курси за вибором: "Всесвіт" - Агєєва О.Б., Жила М.М., Грищук О.Ю.,"Фізика в космосі" та "Технічна творчість" - Романовський С.В.,,"Філософія космосу"- Мошенець В.А., "Земля у рівновазі"- Костриця-Лавренюк Л.В., Людина-частина Всесвіту"- Жилкіна О.В.," "Космогонічні міфи світу" та Космічна одіссея"- Агєєва О.Б.,"Створи свою планету"- Баранівська С.А., "Хімія Всесвіту" - Крижановська В.Д., "Основи космонавтики" - викладач предмета "Захист Вітчизни", ветеран Збройних Сил України, ветеран космодрому "Байконур"Дячков С.О., голова методичного об'єднання іноземних мов Бірюкова І.О., класний керівник Пітчук О.М.

Про позакласну роботу, цікаві новинки в роботі гуртка "Віртуальний музей космонавтики" розповіла вчитель Сипліва Л.Є., та керівник гуртка"Авіамоделювання" Яківець О.С.

Учителі поділилися формами і методами, основними прийоми педагогічної діяльності під час проведення курсів за вибором, продемонстрували створені методичні посібники та власно розроблені наочності, роботи своїх вихованців.

У роботі круглого столу взяли участь Олена Скорик, методист науково-методичного цетру управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Володимир Федоров, кандидат технічних наук, доцент Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені І.Сікорського", науковий консультант експерименту, Віра Головащук, начальник організаційно-інформаційного відділу Київської філії Національного центру аерокосмічної освіти молоді України ім.О.Макарова, директор Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я".

Під час підведення підсумків ІІІ формувального етапу дослідно-експериментальної роботи було зазначено, що програма на період з січня 2017 року по червень 2019 року виконана в повному обсязі.