Сторічний ювілей проголошення возз'єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) відзначили у школі низкою заходів.

День Соборності дуже важливий для нашої країни, і діти повинні знати історію та традиції цієї визначної події. З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму, глибокої поваги і любовi до Батькiвщини та людської гiдностi, у школі протягом тижня:

- проведена радіолінійка «Наша Соборна Україна»;

- у шкільній бібліотеці організована книжкова тематична виставка «Україна – єдина Соборна держава»;

- учителями історії для учнів 5-9 класів проведена конференція «Соборність України: від ідеї до сьогодення»;

- у 1-4 класах пройшли виховні заходи «Соборність в душах, єдність у серцях» та «Живи й процвітай, Україно моя!».

Проведені заходи допомогли учням школи ще раз впевнитися, що Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.