23 лютого 2018 року в школі пройшов День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Прозвучав спецвипуск шкільного радіо «Меридіан» - «Герої Сотні – лицарі добра», який завершився хвилиною мовчання за загиблими.

Віддаючи належну шану громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держав, учні 9-А та 10-А класів разом із своїми наставниками – класними керівниками Масловою Оленою Миколаївною та Ванею Ганною Михайлівною підготували усний журнал «Героїв Україна пам’ятає».

Під час заходу були висвітлені основні події Революції Гідності: народне віче, збройний конфлікт. Нерівною була ця боротьба. Сила – проти гарячого серця. Зло – проти добра. Куля – проти мрії. Сумний список Героїв Небесної Сотні розпочався 22 січня 2014 року. Україна заплатила занадто високу ціну за свій цивілізований вибір.
І ми цю трагічну сторінку історії нашої держави з часів незалежності повинні пам’ятати.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви завжди залишитесь в наших серцях!