Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Кошторис на 2018 рік

Мережа класів

Кадровий склад

Річний звіт про роботу

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

ІНФОРМАЦІЯ про наявність вільних місць

Освітні програми

Освітні програми_Додатки

Мова освітнього процесу

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО

Освітня карта Києва

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

Місячник педагогічної майстерності

Педагогічна майстерність не є справою талановитих

людей, майстром може зробитися кожний, якщо йому

допоможуть і якщо він сам буде працювати.

А. Макаренко

Для того, щоб відповідати сучасним вимогам, педагог має прагнути стати майстром своєї справи, досягти досконалості в професії. Місячник педагогічної майстерності – це чудова можливість обмінятись творчими знахідками, поділитися досвідом, навчитись у колег чогось нового. Впродовж місяця педагоги школи проводили відкриті уроки та виховні заходи, де проявили майстерність, мали можливість ознайомитись із теоретичними та практичними аспектами використання новітніх технологій, форм та методів навчання і застосування їх під час проведення уроків.


Місячник засвідчив великий творчий потенціал педагогів та вміння працювати згідно з сучасними освітніми вимогами. Кожен учитель мав можливість не тільки поділитись власними напрацюваннями з колегами, а й запозичити щось нове, актуальне як у досвідчених, так і в молодих учителів.

Перлинами власної педагогічної майстерності охоче ділилися з колегами найдосвідченіші вчителі-члени Школи передового педагогічного досвіду «Через терни до зірок»: Ваня Г.М., Жилкіна О.В., Крижановська В.Д., Маслова О.М., Романовський С.В.


Не залишилася осторонь і молодь. Учасники Школи молодого вчителя «Надія» склали достойну конкуренцію старшим колегам. Цікавими були уроки та захоплюючими виховні заходи, проведені вчителями Баранівською С.А., Кириченко Н.В., Нестеренко А.С., Руденко Н.С., Тігою Н.С., Щепаковою К.С.


Підсумком місячника педагогічної майстерності став методичний збірник «Калейдоскоп педагогічних ідей».Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва