Місячник педагогічної майстерності

Педагогічна майстерність не є справою талановитих

людей, майстром може зробитися кожний, якщо йому

допоможуть і якщо він сам буде працювати.

А. Макаренко

Для того, щоб відповідати сучасним вимогам, педагог має прагнути стати майстром своєї справи, досягти досконалості в професії. Місячник педагогічної майстерності – це чудова можливість обмінятись творчими знахідками, поділитися досвідом, навчитись у колег чогось нового. Впродовж місяця педагоги школи проводили відкриті уроки та виховні заходи, де проявили майстерність, мали можливість ознайомитись із теоретичними та практичними аспектами використання новітніх технологій, форм та методів навчання і застосування їх під час проведення уроків.

Місячник засвідчив великий творчий потенціал педагогів та вміння працювати згідно з сучасними освітніми вимогами. Кожен учитель мав можливість не тільки поділитись власними напрацюваннями з колегами, а й запозичити щось нове, актуальне як у досвідчених, так і в молодих учителів.

Перлинами власної педагогічної майстерності охоче ділилися з колегами найдосвідченіші вчителі-члени Школи передового педагогічного досвіду «Через терни до зірок»: Ваня Г.М., Жилкіна О.В., Крижановська В.Д., Маслова О.М., Романовський С.В.

Не залишилася осторонь і молодь. Учасники Школи молодого вчителя «Надія» склали достойну конкуренцію старшим колегам. Цікавими були уроки та захоплюючими виховні заходи, проведені вчителями Баранівською С.А., Кириченко Н.В., Нестеренко А.С., Руденко Н.С., Тігою Н.С., Щепаковою К.С.

Підсумком місячника педагогічної майстерності став методичний збірник «Калейдоскоп педагогічних ідей».