Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Кошторис на 2018 рік

Мережа класів

Кадровий склад

Річний звіт про роботу

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

ІНФОРМАЦІЯ про наявність вільних місць

Освітні програми

Освітні програми_Додатки

Мова освітнього процесу

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО

Освітня карта Києва

Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

«Україна є! Україна завжди буде!»

23 серпня біля будівлі Голосіївської райдержадміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України «Величне свято гідного народу», до якої долучилися вчителі нашої школи.

Честь підняти Державний Прапор України було надано колишньому голові Московського району, який 27 років тому одним з перших підняв Прапор на території м. Києва Миколі Володимировичу Бідзілі, бійцю 46-го окремого батальйону спецпризначення «Донбас-Україна» Володимиру Добровольському та маленькій голосівчанці Вероніці Ошманіній.У Голосіївському парку культури і відпочинку ім.М.Рильського до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України відбулась святкова районна програма «Україна є! Україна завжди буде!».

«Ці два свята об’єднують всіх українців, дарують нам світлі надії та сили на щоденні звершення, щоб наші діти могли пишатись Україною з обраним власним курсом на європейський розвиток та демократичні цінності. І всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності», привітала гостей заходу Голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар.


Також в рамках заходу народні умільці та учасники студії декоративно-прикладного мистецтва «Берегиня» та громадської організації «Об’єднання інвалідів «Джерело натхнення» оформили в парку галерею народної творчості.

Учні шашої школи зі своїми класними керівниками чудово відпочили, беручи активну участь в ігрових забавах.


Активна та прекрасна наша 36-а!Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва