Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

«Україна є! Україна завжди буде!»

23 серпня біля будівлі Голосіївської райдержадміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України «Величне свято гідного народу», до якої долучилися вчителі нашої школи.

Честь підняти Державний Прапор України було надано колишньому голові Московського району, який 27 років тому одним з перших підняв Прапор на території м. Києва Миколі Володимировичу Бідзілі, бійцю 46-го окремого батальйону спецпризначення «Донбас-Україна» Володимиру Добровольському та маленькій голосівчанці Вероніці Ошманіній.У Голосіївському парку культури і відпочинку ім.М.Рильського до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України відбулась святкова районна програма «Україна є! Україна завжди буде!».

«Ці два свята об’єднують всіх українців, дарують нам світлі надії та сили на щоденні звершення, щоб наші діти могли пишатись Україною з обраним власним курсом на європейський розвиток та демократичні цінності. І всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності», привітала гостей заходу Голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар.


Також в рамках заходу народні умільці та учасники студії декоративно-прикладного мистецтва «Берегиня» та громадської організації «Об’єднання інвалідів «Джерело натхнення» оформили в парку галерею народної творчості.

Учні шашої школи зі своїми класними керівниками чудово відпочили, беручи активну участь в ігрових забавах.


Активна та прекрасна наша 36-а!Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва