Кошторис

"Український прапор – це символ нашої держави!"

«Український прапор – це символ нашої держави, символ що об’єднує нас, надає українцям сил працювати заради змін і перетворень, будувати країну, в якій ми мріємо жити. Наш прапор – це й оберіг, що додає відваги, коли наші захисники йдуть із ним у бій, відстоюючи незалежність і свободу української держави!»

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України постановляю установити в Україні День Державного Прапора України, який відзначати щорічно 23 серпня”, - йдеться в Указі Президента України від 23.08.2004 № 987/2004.

Також, за традицією, в День Державного Прапора урочисто вручали юним киянам паспорти громадян України.

Серед них Іван Крило - учень 9-Б класу нашої школи.