Традиційно у школі № 36 ім. С.П. Корольова був проведений тиждень іноземних мов з 24 по 28 квітня 2017 року, присвячений Дню Європи.

Метою проведення тижня іноземних мов є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської та німецької мов, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення іноземних мов.
Під час тижня іноземних мов відбулися різноманітні заходи, такі як: понеділок: радіолінійка до відкриття тижня іноземних мов у школі; відкриття фотозони;

вівторок: радіолінійка, присвячена святкуванню Дню Європи в Україні;

брейн-ринг серед учнів 6-х класів на тему « Ich mag Deutsch », проведений вчителем німецької мови Баранівською Софією Анатоліївною;

середа: радіолінійка на тему « Україна – європейська держава »

інтегрований урок мультимедійних презентацій, присвячений Євросоюзу, проведений вчитель англійської мови Бірюковою Інною Олександрівною.;

четвер: вчителями англійської та німецької мов Кондратюк Аліною Русланівною, Баранівською Софією Анатоліївною, Бірюковою Інною Олександрівною, Агєєвою Оленою Борисівною, Масловою Оленою Миколаївною, Зубець Ксеніїю Сергіївною були проведені ігри-вікторини на європейську тематику та був створений колаж « Європа очима дітей» серед учнів 2-9х класів.

п’ятниця: відбувся заключний концерт «Music Fest» та фестиваль повітряних куль з прапорами Європи.

Ми, вчителі іноземних мов СЗШ № 36 імені С.П Корольова, сподіваємось, що заходи у нашій школі сприятимуть :
формуванню в учнів уявлення про міжнародні документи, що розкривають загальну стратегію України по відношенню до Євросоюзу, власної обґрунтованої позиції щодо вступу в ЄС; розвитку в учнів власних суджень щодо місця України в Європейському суспільстві; аналізу геополітичного розташування України спільній з Європою історії розвиткові культури.