25 жовтня 2016 року на базі школи районним науково-методичним центром Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації під керівництвом методиста РНМЦ Іванової Любові Іванівни відбулося засідання Школи молодого вчителя інформатики на тему: «Роль інтерактивних методів роботи для формування творчих здібностей на уроках інформатики».
Зі вступним словом виступив Фещенко С.М., директор школи, який доніс до молодого вчителя-спеціаліста традиції школи через майстерність педколективу.

Удовенко О.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, нагадала вчителям-початківцям основні моменти концепції нової школи.

Литвиненко О.О., психолог школи, кандидат психологічних наук, провела тренінг «Адаптація вчителів інформатики-молодих спеціалістів для роботи в нових умовах школи».

Сипліва Л.Є., учитель інформатики школи, поділилася своїм досвідом роботи через систему викладання предмету інформатики (навчально-виховний процес, гурткова робота, публікації в освітніх виданнях, позакласні заходи).

Присутні були активними учасниками даного заходу. Вдалому проведенню студії сприяла творча позитивна атмосфера аудиторії.