Кошторис

Екскурсія до Інституту української мови НАН України!

В рамках декади Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, які проводяться в чотири етапи, переможці I шкільного етапу олімпіад мали змогу спілкуватися з Гриценком Павлом Юхимовичем, професором, доктором філологічних наук, директором Інституту української мови НАН України.

Це була дуже класна бесіда про походження і розвиток української мови з демонстрацією копій знаменитих пам'яток української писемності (Пересопницьке Євангеліє, Остромирове Євангеліє).

Для школи в подарунок було передано словники нових слів. Діти з нетерпінням чекають Павла Юхимовича, дідуся учня 10 класу Дмитра Анохіна, в гості до школи.