26 квітня 1986 року в пам’яті українського народу - день лиха, суму, забуття, його не викреслити із пам’яті нації - НЕМОЖЛИВО.

Мало хто знає, що Київ найпершим святкував цю подію. Порівняти можна було цей день з Днем Перемоги 1945 року.

Чорнобильська катастрофа лишила слід не лише в життях, а й у серцях українців.

Наш низький уклін, довічна вдячність тим, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Сьогодні в школі вшановували героїв на годинах спілкування «Чорнобиля гіркий полин», «Благословенна кожна мить життя», «Чорнобильський дзвін», уроки-спогади разом з батьками про ті тривожні години та дні 1986 року, в молодшій школі проведені бесіди, власні враження діти відтворили у малюнках та творчих роботах. Презентували на уроках свої роботи учні середньої школи, серед яких роботи Білошапки Поліни (6-А кл), Мельника Миколи (6-Б кл.), Леонова Дмитра (7-б кл.), Білошапки Андрія (7-б кл.). Для учнів 9-х класів учителі природничого циклу провели STEM-урок «Уроки Чорнобиля. Знання – безпека майбутнього!», десятикласники презентували нову творчу роботу - проєкт «Відлуння Чорнобиля».

МИ ВДЯЧНІ ЛЮДЯМ ТИМ, ЩО ВРЯТУВАЛИ

УСЮ ПЛАНЕТУ В НАЙСТРАШНІШИЙ ЧАС,

МИ ПЕРЕД НИМИ ВСІ ЗАБОРГУВАЛИ…