Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Гуртки

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Сьогодні востаннє 11-класники прийшли звичайною дорогою на уроки. Тепер уже в них зовсім інший буде шлях. Про те, яким він буде, важко сказати, але хочеться вірити, що він буде не тернистим.

Важко сказати, у кого сьогодні більше свято в учнів чи вчителів.Що важче, навчатися чи вчити? Напевне, і те, і інше потребує чималої душевної сили і прагнення до знань. Але професія вчителя вимагає ще одного виняткового вміння – відчути кожного учня частинкою самого себе.

Свято останнього дзвоника пройшло в теплому родинному колі. З привітанням виступив директор школи Фещенко Сергій Миколайович. З напутнім батьківським словом звернулася до одиннадцятикласників мама Люсіне Прощаликіна.

За шкільною традицією, класний керівник - Сергій Володимирович, одинадцятикласникам на згадку про шкільні роки розбив горщик, з якого їли кашу впродовж 11 років.

Наймолодші жителі шкільної планети №36 -першокласнички привітали одиннадцятикласників веселими та влучними словами для кожного випускника. Із словами вдячності школі виступили одинадцятикласники.

Ми віримо, що удача і щастя будуть для наших учнів вірними супутниками на життєвій дорозі, а чарівна музика Дитинства звучатиме у серці переливчастою піснею шкільного дзвінка. Він – як рубіж між дитинством і дорослим життям.

Позаду – тисячі великих і малих подій, з яких було зіткане шкільне життя.

Навчання в школі – невелика відстань в житті людини, але яка вона об'ємна! Незчулись, як за плечима залишилося дитинство, а на видноколі замайоріла юність. Новим змістом наповнилися слова: дружба, вірність, совість, честь, кохання…

Відійшло дитинство, промайнуло, як миттєвість, і ось уже – дорослі юнаки й дівчата, стоїте на порозі самостійного життя. А позаду залишаєте теплі, світлі, радісні, дитячі спогади безтурботного шкільного життя.

Шкільна родина бажає Вам світлої та щасливої дороги!


Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва