Випуск_2020!

У житті кожної людини є декілька важливих етапів, навчання в школі — один із них.

"Усе починається з парти шкільної – перші враження від пізнання такого цікавого й непростого світу, перші захоплення й розчарування, успіхи й невдачі, усвідомлення себе як особистості і, звісно, перші кроки у дорослий незвіданий світ. Усі ми родом з дитинства і подумки повертаємося туди, де було нам так затишно й тепло, де про нас турбувалися і батьки, і вчителі...”, - так сьогодні шепотіли на шкільному подвір’ї одинадцятикласники.

Це свято не лише випускників і вчителів, а й любих батьків, які терпляче долали всі труднощі разом з вчителями та своїми дітьми.
Дякуємо нашим батькам за те, що разом ми зробили все можливе аби наші діти успішно завершили цей непростий навчальний рік і отримали свідоцтво про повну загальну середню освіту.