Захищати Батьківщину - святий обов'язок кожного!

Допризовники 9-11 класів відвідали Житомирский військовий інститут імені С.П.Корольова.

Учні вшанували пам'ять С.П.Корольова, поклали квіти до пам'ятника на території інтитуту. Далі ознайомились з професіями військовиків, з історією навчального закладу, навчальними аудиторіями, зустрілися з викладачами вишу та провели навчально-тренувальні заняття.

Під час занять учні познайомилися із сучасним озброєнням, провели практичні заняття по стрільбі, оглянули нову експозицію музею історії інституту, присвячену героям АТО.

Перебуваючи на батьківщині великого вченого-конструктора ракетно-космічної техніки, не могли не завітати до наших друзів-партнерів Житомирського Музею космонавтики імені С.П.Корольова та відвідали будинок-музей С.П.Корольова.

З гарним настроєм та переповненими емоціями учні повернулися до своїх домівок.