Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Мережа класів

Кадровий склад

Навчальний план

Річний звіт про роботу

Територія обслуговування

Освітні програми

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

Сьогодні юнь іде в дорогу дальню,
Цвітуть зірки і ваблять небеса… Відлунює мелодія печалі І б’ється крильцями, неначе птах. Звучать акорди випускного балу На перехрестях і стежках.


У школі незвичайний день - День світлих спогадів та планів на майбутнє. Позаду залишилися протоптана стежина до шкільного порогу і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка, попереду – незвідана даль.
11 шкільних років – це як окрема планета вашого життя. З відстані Часу, як з відстані у просторі, вона маленька і беззахисна. Оглядаючи океан своїх відчуттів, ви впізнаєте здивування від першого відкриття, задоволення від першої перемоги, згадаєте хвилю Кохання, яка охопила вас вперше. Ваша планета обертається. І як би не бажалося зупинити рух, пережити ще раз щасливий день або виправити вчинок, за який соромно, - це зробити не можливо.
І ось 2017 рік. Випускний вечір.


Директор школи Сергій Миколайович Фещенко привітав присутніх із ще одною визначною подією школи - випуском 28 учнів 11-А класу, вручив за особливі успіхи у навчанні срібну медаль Котубею Назару та шкільну Медаль імені С.П.Корольова «За особливі успіхи у науковій роботі» Мурзі Вікторії.Наш креативний 11-А, класний керівник Пітчук Олена Миколаївна, подарував на вечорі вчителям та батькам море позитиву та усмішок.Але не менш креативні їх батьки здивували присутніх шаленим виступом джаз-бенду.

Сьогодні ми проводжаємо наших випускників, дорослих юнаків і дівчат, у плавання по житейському морю. І як хочеться, щоб кожен із вас узяв у життя часточку нашої душі і щоб повернулася вона до нас власною пам’яттю, вашою увагою, душевним теплом ваших дітей. І щоб ніколи не переривалося це одвічне коло. Залишивши шкільний поріг, будьте щасливі й здорові. Любіть життя, не згубіть його.

Назад (на головну сторінку)
Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва