Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Калейдоскоп шкільних подій

Сьогодні юнь іде в дорогу дальню,
Цвітуть зірки і ваблять небеса… Відлунює мелодія печалі І б’ється крильцями, неначе птах. Звучать акорди випускного балу На перехрестях і стежках.


У школі незвичайний день - День світлих спогадів та планів на майбутнє. Позаду залишилися протоптана стежина до шкільного порогу і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка, попереду – незвідана даль.
11 шкільних років – це як окрема планета вашого життя. З відстані Часу, як з відстані у просторі, вона маленька і беззахисна. Оглядаючи океан своїх відчуттів, ви впізнаєте здивування від першого відкриття, задоволення від першої перемоги, згадаєте хвилю Кохання, яка охопила вас вперше. Ваша планета обертається. І як би не бажалося зупинити рух, пережити ще раз щасливий день або виправити вчинок, за який соромно, - це зробити не можливо.
І ось 2017 рік. Випускний вечір.


Директор школи Сергій Миколайович Фещенко привітав присутніх із ще одною визначною подією школи - випуском 28 учнів 11-А класу, вручив за особливі успіхи у навчанні срібну медаль Котубею Назару та шкільну Медаль імені С.П.Корольова «За особливі успіхи у науковій роботі» Мурзі Вікторії.Наш креативний 11-А, класний керівник Пітчук Олена Миколаївна, подарував на вечорі вчителям та батькам море позитиву та усмішок.Але не менш креативні їх батьки здивували присутніх шаленим виступом джаз-бенду.

Сьогодні ми проводжаємо наших випускників, дорослих юнаків і дівчат, у плавання по житейському морю. І як хочеться, щоб кожен із вас узяв у життя часточку нашої душі і щоб повернулася вона до нас власною пам’яттю, вашою увагою, душевним теплом ваших дітей. І щоб ніколи не переривалося це одвічне коло. Залишивши шкільний поріг, будьте щасливі й здорові. Любіть життя, не згубіть його.

Назад (на головну сторінку)
Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва