Корольовці стартують в Нову Українську школу

Фоторепортаж про "Ранкові зустрічі", "Ранкові кола" першокласників за участю директора школи Сергія Миколайовича Фещенка.

Ранкова зустріч – це запланована, структурована зустріч, яка займає важливе місце в повсякденному розкладі діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності.

Педагоги визнають особливу роль ранкової зустрічі в житті дітей і присвячують 15–25 хвилин на початку дня, аби створити позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день у школі.

Люди, які можуть ефективно спілкуватися: – висловлюють свої думки таким чином, щоб їх розуміли інші; – уважно слухають, коли говорять інші; – вирішують проблеми за допомогою слів; – пропонують свої ідеї класу.

Ці навички мають важливе значення для успішного життя в колективі, спільного навчання та розв’язання конфліктних ситуацій.

Ранкова зустріч – ідеальна можливість для розвитку першокласника.