27 листопада 2017 року - День школи. Цей день особливий. Саме 8 років тому рішенням КМДА школі І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова було присвоєно ім'я видатного коструктора ракетокосмічної техніки. Вся шкільна родина пишається і гордо несе високе звання юних Корольовців.

Своїми спортивними здобутками ділилися наймолодші - 1-2 класи. Як ніколи сьогодні звучали слова любові до рідної школи на святі пісні у 3-4 класах.

Цікавим видався квест для учнів 5-6 класів "Велика космічна подорож планетами Всесвіту", де учні продемонстрували свої навички та вміння з фізики, астрономії, математики, логіки.

Учні 7-8 класів вперше, змінивши восьмирічну традицію, спробували використати свої знання в стартапі "Космічне майбутнє планети:подорожуємо до Марсу". В роботі брали участь вчителі-консультанти, а також гості - завідувач кафедри теоретичної механіки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського" факультету авіаційних і космічних систем канд.т.н. Федоров Володимир Миколайович,аспірант факультету авіаційних і космічних систем Предаченко Костянтин, ветеран космодрому Байконур Шпак Анатолій Миколайович, директор Київської філії Центру аерокосмічної освіти молоді України імені О. Макарова Яцков Сергій Васильович. Проектні роботи були дуже вдалими та цікавими: представлено на захист два технічних проекти, гуманітарний та психологічний.

Старшокласники, учні 9-11 класів змагалися ерудицією в брейн-рингу "Від мрії-до зірок". Перший раунд був присвячений 20-річчю польоту Леоніда Костянтиновича Каденюка, який відзначається саме у ці дні (19 листопада-5 грудня 1997 року), ІІ раунд - історії школи.

На завершення наші гості - ветерани космодрому Байконур, полковники, заслужені випробувачі ракетокосмічної техніки- Ковальов Анатолій Андрійович, Корольов Віктор Федорович, Шпак Анатолій Миколайович, Болтенко Олександр Сергійович поділилися цікавими фактами своїх біографій, розповіли про найбільш цікаві запуски космічних кораблів та апаратів.

На святковому концерті діти подарували всім присутнім свої таланти та посмішки і за традицією направилися на годину спілкування - чаювання з "Корольовськими пирогами".