Кошторис

Шкільні традиції

День школи - свято всієї шкільної родини! Це свято, коли всім весело,коли всі щасливі. коли всі пишаються один одним!

27 листопада 2019 року школа І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова відзначила перший 10-літній ювілей: саме в цей день 10 років назад 27 листопада 2009 року рішенням КМДА школі №36 було присвоєно ім'я видатного конструктора ракетно-космічної техніки, академіка Сергія Павловича Корольова.

Найменші мешканці шкільної країни дебютували у шкільному Космічному модельному агенстві, демонструючи неймовірні космічні костюми.

Учні 5-6 класів стартували уявною космічною ракетою у "Велику космічну подорож"(квест-гру).

Учні 7-8 класів під час стартапу працювали у конструкторських бюро та наукових засіданнях юних вчених з вивчення та колонізації планети Марс. Захищали проекти на підсумковому засіданні Центрального управління польотом Країни знань.

Старшокласники- учні 9-11 класів змагалися в ерудиції на знання космосу, екології Землі та питаннях загальних знань у показовій грі-брейн-рингу "10 кроків до зірок".

Створено галерею із стіннівок, присвячених Дню школи.

На шкільне свято завітали гості: ветерани космодрому Байконур, заслужені випробувачі ракетно-космічної техніки , полковник Шпак Анатолій Миколайович, полковник Дячков Сергій Олександрович, професор Національного авіаційного університету Гаєв Євген Олександрович, начальник відділу Київської філії Центру аерокосмічної молоді України імені О. Макарова, член ради УМАКО "Сузір'я" Головащук Віра Миколаївна. Почесною гостею була Надія Адамчук-Чала- дублер Л.К.Каденюка.

Надія Адамчук-Чала, учасниця групи кандидатів до космічного польоту, науковий співробітник Інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного НАНУ, кандидат біологічних наук звернулася до присутніх із привітанням та розповіла про наукові дослідження з рослинами в космосі. Вона входила до четвірки кандидатів на політ і проходила підготовку в США.

На останок свята оголосили переможців, нагороджено учнів - переможців районних конкурсів та спортивних змагань. Всі учні виконали Гімн школи та пісню про улюблену школу.

Свято інтелекту, гармонії та краси урочисто завершилося.