День школи!

Саме в цей день, 27 листопада 2009 року рішенням КМДА школі було присвоєно ім'я С.П.Корольова. І так, мабуть, склалося, що в ці дні святкує своє день народження Українське молодіжне аерокосмічне об'єднання "Сузір'я", колективним членом якого є наша школа. І ще одна подія пов'язує нас саме в ці дні: в 1997 році наш перший і єдиний космонавт України Леонід Костянтинович Каденюк здійснив свій політ на космічному кораблі Коламбія (19 листопада-5 грудня) і на орбіті пролунав вперше Гімн нашої держави-України.

Сьогодні наша школа стала одним великим космічним кораблем, котрий стрімко підіймається до висот Країни знань!

З вітальним словом до учасників конференції звернувся командир корабля, директор школи Фещенко Сергій Миколайович.

В першому відсіку господарювали учні початкової школи: малювали улюблену школу, цікавились зоряними шляхами, створювали та захищали власні космічні програми.

У другому відсіку, де розташувались учні 5-8 класів та третьому відсіку, де господарями були учні 9-11 класів, по-справжньому кипіла наукова робота: учні досліджували та створювали власні проєкти разом із своїми фахівцями-консультантами польоту-класними керівниками, які керувалися Концепцією виховної роботи в школі,системними напрямками екіпажей з вивчення планети Земля, екологічних проблем Землі, Місячне село, етичних та моральних якостей землян, Космічного права України та Міжнародного космічного права, філософію космосу та соціально-правові норми людства на планеті Земля.

Всі ці проєкти представники кожного з напрямків дослідження презентували на загальношкільній науково-практичній дослідницькій конференції-онлайн «11 кроків до зірок». Головною метою конференції було використання та удосконалення новітніх виховних технологій та реалізація основної мети та методичної задачі за темою "Виховна модель школи як засіб практичного спрямування учнів з формування дослідницьких компетентностей".

Дякуємо всьому педагогічному колективу за злагоджену командну роботу професіоналів!

Тож політ продовжується! Пам’ятаймо слова Сергія Павловича Корольова; «Живіть із захопленням!».