27 листопада сумна дата в історії України. Напередодні в школі пройшли тематичні години спілкування «Пам’ятаємо», долучилися до акції «Запали свічку», віддали свою шану біля Меморіалу голодомору-геноциду, поклали квіти та встановили свічу біля пам’ятника «Гірка пам'ять дитинства».

Скульптуру в народі називають «Дівчинка з колосками» або «Оксанка»( має трьох сестер - близнючок в Канаді – у Вінніпезі, Торонто, Ріджайні). Вона символізує пам'ять про мільйони українських дітей – жертв Голодомору-геноциду, а також тих, хто вижив у 1932-1933 роках, але не мав дитинства. У руках дівчинка тримає п’ять колосків пшениці як нагадування про постанову ЦК КПРС «Про охорону майна державних підприємств, колгоспів і кооперації та зміцнення соціалістичної власності» від 7 серпня 1932 року, названу в народі законом про 5 колосків. За нею заборонялося збирати залишки врожаю на зібраних колгоспних полях, порушників чекав розстріл або ув’язнення на 10 років. Серед розстріляних за цією постановою були і діти...

Учні 2-4 класів школи долучилися до загальнонаціонально-міжнародного майстер класу з виготовлення символічної свічки пам'яті.

Світла пам'ять! Нехай це більше ніколи не повториться!