Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Гуртки

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

27 листопада сумна дата в історії України. Напередодні в школі пройшли тематичні години спілкування «Пам’ятаємо», долучилися до акції «Запали свічку», віддали свою шану біля Меморіалу голодомору-геноциду, поклали квіти та встановили свічу біля пам’ятника «Гірка пам'ять дитинства».


Скульптуру в народі називають «Дівчинка з колосками» або «Оксанка»( має трьох сестер - близнючок в Канаді – у Вінніпезі, Торонто, Ріджайні). Вона символізує пам'ять про мільйони українських дітей – жертв Голодомору-геноциду, а також тих, хто вижив у 1932-1933 роках, але не мав дитинства. У руках дівчинка тримає п’ять колосків пшениці як нагадування про постанову ЦК КПРС «Про охорону майна державних підприємств, колгоспів і кооперації та зміцнення соціалістичної власності» від 7 серпня 1932 року, названу в народі законом про 5 колосків. За нею заборонялося збирати залишки врожаю на зібраних колгоспних полях, порушників чекав розстріл або ув’язнення на 10 років. Серед розстріляних за цією постановою були і діти...

Учні 2-4 класів школи долучилися до загальнонаціонально-міжнародного майстер класу з виготовлення символічної свічки пам'яті.
Світла пам'ять! Нехай це більше ніколи не повториться!Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва