Переможець Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

27 грудня в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації привітали переможців і лауреатів районних турів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019". Переможці конкурсу були нагороджені Почесною грамотою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, грошовою винагородою та чарівними білими трояндами. В урочистостях узяли участь виконувач обов"язків голови Голосіївської РДА Олександр Григорович Настасенко, заступник голови Голосіївської РДА Юрій Валентинович Ткаченко, начальник управління освіти Галина Миколаївна Полторак, голова районної організації профспілки Олена Василівна Гейчик.

В номінації «Основи здоров"я» І місце виборола наша Наталія Володимирівна Кириченко.

Бажаємо тобі, Наталіє Володимирівно, перемоги в міському турі!