28.04.2023 Простір безпеки

Закінчується квітень. Земля в цвіту. Знову пахне свіжістю молодої зеленої трави, ароматом квітучих дерев...Здається нам, що буде так завжди: що Земля весь час ділитись щедро буде з нами всім тим, що відкладала про запас,- скарбами невичерпними своїми. Та час минає, все ясніш стає: робити треба висновки належні. І треба правильні шляхи знайти, щоб те, що є у людства, зберегти. А особливо тоді, коли на нашій Землі, саме в нашій країні йде війна. Кожен з нас має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого стихійного лиха.

Сьогодні школа перетворилася на простір безпеки: розпочався день із занять учнів початкових класів з мінної безпеки, правил поведінки під час повітряної тривоги та поведінки в побуті з інспекторами Голосіївського РУ ГУ ДСНС України в місті Києві, проведено тренінг з домедичної підготовки з учнями 10- 11 класів інструкторами Голосіївської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м.Києві, військово-практичні заняття юнаків 9-11 класів з представниками Територіального центру комплектування Голосіївського району. В рамках програми «Рівний-рівному» учениці 10 класів провели пактичні заняття з елементами тренінгу з домедичної підготовки з учнями 5-7 класів, тренінгові заняття з домедичної підготовки учнів 8-9 класів парамедиками.Організована та представлена юнаками 10-х класів виставка засобів індивідуального захисту. Завершився день єдиним уроком безпеки, на якому були підведені підсумки навчання, кожним класним колективом випущено листівку-звіт.

Пам’ятаймо! Дисципліна і організованість, суворе виконання без поспіху правил поведінки під час надзвичайних ситуацій буде сприяти збереженню нашого здоров’я і життя, а також зменшенню матеріальних витрат. Адже найдорожче у людини – це життя, тому потрібно робити все, щоб зберегти його!

Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва

© Школа № 36. Київ-040, вул.М.Стельмаха, 9, тел. (044)2577630, mail: sch36kyiv@ukr.net