"Науково-практична конференція із циклу "Життя видатних людей!"

28 січня 2021 року відбулася науково-практична конференція онлайн, на якій були підведені підсумки роботи учнівських колективів під час місячника науки

Відкрив роботу конференції керманич зоряного корабля -школи імені С.П.Корольова - Фещенко Сергій Миколайович.

Учні та педагоги презентували творчі проєкти з різних областей знань, наукові есе, дослідження в області космічної медицини та біології, ІТ-технологій, філателії, були представлені учнями роботи, в яких прозвучали незнайомі й цікаві сторінки життя та діяльності видатних постатей Сергія Корольова та Леоніда Каденюка. Учні поділилися своїми захопленнями та мріями.

В роботі конференції взли участь наші партнери Національний центр аерокосмічної освіти молоді України ім.О.Макарова (м.Дніпро), директор Асоціації "Космос" Яцков Сергій Васильович.