Зупинка під назвою "Школа"!

За мить сьогоднішнє свято збере всю шкільну родину зіркової 36-ої Корольовської школи, родину, яку об'єднує єдине,- любов і повага до школи.

Останній дзвоник! Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Які ніжні почуття охоплюють душу! Цей нетрадиційний останній дзвінок прозвучить востаннє. Він, як рубіж між дитинством і дорослим життям, покличе у незвідану дорогу майбутнього наших одинадцятикласників.

Сьогодні вони в центрі нашої уваги, нашої любові, наша надія, наша гордість і наші сподівання, адже в кожного з них є часточка серця і душі педагога .

Хвилюються сьогодні і дев’ятикласники, більша кількість з яких назавжди покине стіни рідної 36-ої школи, тому що вирішили розпочати самостійне життя.

Дорогі випускники, передзвін останнього дзвінка відкриває перед вами нову сторінку Вашого життя-дорослого життя. Сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід і власними силами будувати своє щасливе майбутнє, нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне – будьте чесними і добрими людьми.