Школа
I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва
Навігація

Прозорість та відкритість

Адміністрація

Статут школи

Ліцензії

Мережа класів

Кадровий склад

Ліцензії

Територія обслуговування

Перелік платних освітніх послуг

Гуртки

Наявність вільних місць

Навчальний план

Освітні програми

Мова освітнього процесу

Освітня карта Києва

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Зупинка під назвою "Школа"!

За мить сьогоднішнє свято збере всю шкільну родину зіркової 36-ої Корольовської школи, родину, яку об'єднує єдине,- любов і повага до школи.

Останній дзвоник! Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Які ніжні почуття охоплюють душу! Цей нетрадиційний останній дзвінок прозвучить востаннє. Він, як рубіж між дитинством і дорослим життям, покличе у незвідану дорогу майбутнього наших одинадцятикласників.


Сьогодні вони в центрі нашої уваги, нашої любові, наша надія, наша гордість і наші сподівання, адже в кожного з них є часточка серця і душі педагога .

Хвилюються сьогодні і дев’ятикласники, більша кількість з яких назавжди покине стіни рідної 36-ої школи, тому що вирішили розпочати самостійне життя.

Дорогі випускники, передзвін останнього дзвінка відкриває перед вами нову сторінку Вашого життя-дорослого життя. Сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід і власними силами будувати своє щасливе майбутнє, нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне – будьте чесними і добрими людьми.


Назад (на головну сторінку)

Головна | Наша адреса | Розклад уроків | Електронний щоденник | Наші друзі | Анонс
© Школа I-III ступенів № 36 імені С.П.Корольова міста Києва