Свято для першокласників "Зустрічай нас, школо!"

Сьогодні відбулося свято для наших першокласників: розпочалося воно із зустрічі з директором школи Фещенко Сергієм Миколайовичем, який привітав першачків та їх батьків з початком навчання, дав перший дзвінок.

А потім була зустріч зі школою, знайомство з першим учителем-наставником та розпочалася подорож до Країни Знань веселим та цікавим квестом.

Першокласнички пройшлися світлими коридорами нашої школи, побували в своїх класних кабінетах, мали змогу відвідати шкільний Музей історії та розвитку космонавтики і отримати перші знання про конструктора ракетної техніки Сергія Павловича Корольова, чиє ім'я носить наша школа.

Завершилося свято пізнавальним квестом-мандрівкою до Країни знань із зупинками на станціях "Розумники", "Космічна", "Загадкова", "Творча", "Казкова", де дітки проявили свої знання в математиці, читанні ,показали свої творчі та спортивні здібності.

Після свята першокласники поверталися додому разом із своїми батьками усміхненими та в гарному настрої!
Тож чекаємо на вас 1 вересня!