Вшановуючи пам'ять студентів, які полягли у нерівному протистоянні за свободу та незалежність нашої держави, у школі відбулася загальношкільна радіолінійка «Крути… Мужність і біль України“.

У шкільній бібліотеці розгорнута книжкова виставка-пам`ять «Вони понад усе Україну любили і думи останні звертали до неї» (О. Лупій) ».
У початкових класах пройшли виховні бесіди на теми:
- «Вони загинули, щоб жити»;
- «Крути вчать дивитися в майбутнє»;
- «Герої Крутів у пам`яті людській»;
- «Захист України ціною життя».
Класні керівники 5-9 класів провели години спілкування «Цвіт життя вони віддали Україні».
Для учнів 10-11 класів проведено Круглий стіл «Під Крутами розум і нації цвіт. Хто за цей злочин дасть нам отвіт?»“.

Учителі історії провели хвилинки пам`яті з переглядом фрагментів кінофільму „Бій під Крутами“.