Сьогодні в школі І-ІІІ ступенів №36 імені С.П.Корольова пролунали останні шкільні акорди чарівного шкільного дзвоника... Шкільна родина попрощалася із випускним 11-А класом. Позаду 11 шкільних років, сповнених єдиними надіями, турботами. радощами і печалями. Адже ЮНІСТЬ- найкраща пора, яка розпочалася тут, у школі.

11-класники почули настанову від своїх найменших друзів - першокласничків, напутні слова від своїх батьків.Традиційно розбили горщик, з якого їли всі разом кашу впродовж 11 років, щоб потім зібрати його на першій зустрічі. Цікавим був музичний подарунок випускникам від креативної команди молодих учителів "Teaches team". Кульмінаційним моментом свята став виступ випускників, які випустили в небо свої мрії та бажання разом із різнокольоровими кульками.

Ми щиро віримо,що кожне з них здійсниться!

Бажаємо добра, оптимізму та віри у власні сили!